MyBasicCRM ile müşterilerinize toplu eposta gönderebilirsiniz.
1. Müşterilerinizi filtreleyip her bir gruba farklı şablonlarda gönderim yapabilirsiniz.
2. Eposta şablonlarını istediğiniz formatta, logolu ve resimli olarak hazırlayabilirsiniz.
3. Gönderim tarih ve saatini belirleyebilirsiniz.
4. Müşteri sayfasında açılma ve okunma durumlarını görüp, takip eden görev ekleyebilirsiniz.

MÜŞTERİLERİN FİLTRELENMESİ

İlişki / Müşteri menüsünü seçin ve sağ taraftan yeni rapor/filtre linkine tıklayın.

İstediğiniz gibi filtre oluşturabilirsiniz. 1. örnekte tüm müşteriler listelenir. 2. örnekte Ankara'daki potansiyel müşteriler gruplanmıştır. Bu grupları kaydedip daha sonra tek tıkla güncel listeye ulaşabilirsiniz.

Sonraki sayfaforward

MÜŞTERİ LİSTESİ VE GÖNDERİM SAYFASI

Filtrelediğiniz müşteriler sağ taraftaki kutuda listelenir. Buradan toplu aktivite/görev düğmesine basın.

Açılan sayfada aktivite türünü ve eposta şablonunu seçin. (Şablon seçimi için bir toplu eposta servisine kaydolmanız ve bize servisin adını iletmeniz gereklidir). Kaydet tuşuna basınca toplu gönderim yapılır. Dilerseniz Yapılacak düğmesine basıp gönderim tarih ve saatini belirleyebilirsiniz.

Sonraki sayfaforward

ŞABLON OLUŞTURMA

Şablon oluşturmak için dilediğiniz toplu eposta servisini kullanabilirsiniz. Burada örnek olarak Mailchimp şablon sayfaları gösterilmektedir. Öncelikle şablon stiline karar vermeniz gerekir. Şablon resimli veya sütunlu olabilir.

Müşteri adı ve firma adını otomatik gelecek şekilde tanımlayabilirsiniz. Böylece her bir epostada müşterinize kendi adıyla hitap edersiniz. Ayrıca sürükleyip istediğiniz yere resim, logo ekleyebilirsiniz.

Sonraki sayfaforward

EPOSTALARIN TAKİBİ

Otomatik gönderimden sonra müşteri sayfasından gönderim durumunu görebilirsiniz (ulaştı / okundu / eposta adresi hatalı / eposta almak istemiyor )

Epostanın sonucuna göre kendinize veya bir personelinze takip eden görev verebilirsiniz. Böylece her bir eposta gönderimini sonuna kadar takip edip satışa dönüştürebilirsiniz.

Başa dönrefresh

mybasiccrm.com